Ádám Levente nyerte a vasárnapi lokált.
A nagy meleg ellenére is egészen szép létszámmal, 20 fő részvételével zajlott a CardEmpire szokásos vasárnapi versenye, ahol kifejezetten változatos környezetben zajlottak a küzdelmek. Íme a meta:
Leaderek
- 3 Boa Hancock (OP14-041)
- 2 Dracule Mihawk (OP14-020)
- 2 Monkey.D.Luffy (OP16-022)
- 2 Sengoku (OP16-060)
- 2 Yamato (OP16-079)
- 1 Krieg (OP15-001)
- 1 Portgas.D.Ace (OP13-002)
- 1 Lucy (OP15-002)
- 1 Jinbe (OP11-021)
- 1 Monkey.D.Luffy (EB02-010)
- 1 Nami (OP11-041)
- 1 Foxy (OP07-059)
- 1 Gecko Moria (OP06-080)
- 1 Monkey.D.Luffy (ST29-001)
A legnépszerűbb egy mostanság kissé háttérbe szorult, de az OP-16-tal feljövőben lévő deck, a kék-sárga Boa volt. Rajta kívül Mihawkot, zöld-kék Luffyt, Sengokut és fekete Yamatót hoztak még egynél többen, míg a legnépszerűbb koncepciók közül a lila Enel és a fekete-sárga Teach is hiányzott ezúttal a felhozatalból.



A verseny ötfordulósra nyúlt, a döntőben pedig váratlan párosítás jött létre egy Sengoku és egy fekete Moria között, ahonnan végül az új lila Leader került ki győztesen Ádám Levente révén. Egy vereséggel egy kék-sárga Nami és egy zöld-kék Luffy ért még oda az élmezőnybe.
1. Ádám Levente (15) – Sengoku (OP16-060)
2. Vékony Tamás (12) – Nami (OP11-041)
3. Szabó Krisztián (12) – Monkey.D.Luffy (OP16-022)
4. Csető Zsolt (12) – Gecko Moria (OP06-080)
Gratulálunk a helyezetteknek, a paklilistákat lent nézhetitek meg.




